Plenerowy festyn zakręcił bezpieczeństwem na piotrkowskim stadionie - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Plenerowy festyn zakręcił bezpieczeństwem na piotrkowskim stadionie

W okresie wakacyjnym w każdy czwartek w różnych rejonach naszego miasta w ramach projektu objętego patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka policjanci będą wspólnie bawić się w plenerze. Organizatorzy przygotowali pełno atrakcji, szereg konkursów, dmuchane zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, malowanie twarzy, tor przeszkód i wiele innych niespodzianek. To wszystko dla piotrkowian…..tych małych i dużych.

6 lipca 2017 r na Stadionie miejskim CONCORDIA przy ulicy Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim kilkadziesiąt dzieci bawiło się na rodzinnym pikniku. Takie spotkania stały się tradycją. Organizatorami wczorajszej akcji (Wyciagamy dzieci s bramy) byli Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Biblioteka Publiczna, Muzeum, Państwowa Straż Pożarna i Miejska Straż Pożarna.
Dzieci uwielbiają te czwartki. Tak liczne atrakcje powodują uśmiech na twarzy najmłodszych piotrkowian. Na wczorajszym festynie dużym zainteresowaniem cieszył się policyjny radiowóz. Dzielnicowi z piotrkowskiej komendy pozwolili dzieciom wsiąść do swojego auta, włączyć sygnały świetlne i dźwiękowe. Funkcjonariusze w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” wręczali dzieciom kolorowe zeszyty, które zawierają znaki drogowe i podstawowe przepisy dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze.  
To dopiero początek spotkań. Przed dziećmi kolejne niespodzianki., które maja na celu świetną zabawę i bezpieczne spędzenie wakacji.