Działania "Mikołaj na drodze" - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Działania "Mikołaj na drodze"

Bełchatowscy Policjanci wspólnie z przedstawicielem z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim, gościem specjalnym – Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami z klasy policyjnej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Bełchatowie - odwiedzili czwartoklasistów ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bełchatowie w ramach prowadzonej akcji „Mikołaj na drodze”. Uczniowie otrzymali komiks o superbohaterze SUPER STOPKU, z którym będą przygotowywać się do egzaminu na kartę rowerową.

Bełchatowscy policjanci po raz kolejny włączyli się w działania „Mikołaj na drodze”  prowadzone przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Tryb. Celem akcji jest przypomnienie podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem, w nieco odmiennej formie.

5 grudnia 2017 roku Święty Mikołaj w asyście policji zawitał do uczniów klas czwartych SP Nr 4 w Bełchatowie, aby wręczyć im komiksy o superbohaterze STOPKU, z którym będą przyswajać wiedzę o ruchu drogowym, niezbędną do zdania egzaminu na kartę rowerową. Czwartoklasiści z radością powitali niecodziennych gości i chętnie odpowiadali na zadawane pytania. Na zakończenie były słodycze i pamiątkowe zdjęcia. Upominki dla czwartoklasistów ufundował piotrkowski WORD.