Tragedia w Borowie. Apelujemy o ostrożność na drodze. - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Tragedia w Borowie. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, w którym zginęła młoda kobieta.

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 13 lutego 2018 roku przed godziną 20.00 w miejscowości Borów w gminie Bielawy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem daewoo lanos 24-letnia mieszkanka Łowicza z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Kobieta na skutek odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, ustalają świadków, okoliczności i przyczyny zdarzenia. Czynności na miejscu były prowadzone pod nadzorem prokuratora. Śledztwo w tej sprawie mające na celu wyjaśnić przyczyny wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

Apelujemy o ostrożność na drodze, w tym okresie czasu nawierzchnia może być śliska, a droga hamowania się wydłuża. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze. Prosimy o ostrożną jazdę.