Zostań jednym z nas - być może to właśnie na Ciebie czekamy ! - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Zostań jednym z nas - być może to właśnie na Ciebie czekamy !

Specjaliści z Zespołu Kadr i Szkolenia promowali zawód policjanta wśród pabianickiej młodzieży.

W 2018 roku Garnizon Łódzki planuje przyjąć do służy 405 funkcjonariuszy w sześciu naborach: 20 marca – 70 funkcjonariuszy, 16 kwietnia – 30, 2 lipca – 70, 24 września – 120, 7 listopada - 30 oraz 27 grudnia 2018 roku – 85. Aby było to możliwe niezbędne jest pozytywne przejście przez procedurę rekrutacyjną.

Stąd też uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół nr 3 w Pabianicach wraz z pedagogiem Anną Szynkiewicz gościli w murach pabianickiej komendy, by zapoznać się z procedurami naboru do Policji. Specjalista Zespołu Kadr i Szkolenia asp. szt. Sławomir Lewandowski omówił szczegółowo każdy etap postępowania kwalifikacyjnego. Udzielał także praktycznych wskazówek dotyczących prawidłowego wypełniania dokumentów (podania, kwestionariusza) rozpoczynających nabór do służby. Kadrowcy odpowiadali również na pytania związane nie tylko z przyjęciem do służby, ale również na te dotyczące dalszej ścieżki kariery. Na koniec spotkania młodzież obejrzała spot promujący zawód policjanta, którego bohaterami są funkcjonariusze garnizonu łódzkiego.

Tym, którzy są zainteresowani służbą w Policji przypominamy, że  informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej dostępne są:

  • na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach w zakładce ,,praca” oraz na portalu policja.pl w zakładce „Praca w Policji”;
  • w siedzibie Sekcji Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, ul. Lutomierska 108/112, tel. 42 665-13-69,  42 665-13-65, 42 665-30-16, na stronie : www. lodzka.policja.gov.pl

Czekamy na Ciebie!