Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Brawa dla siatkarskiej drużyny Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej Plażowej, które zostały rozegrane w Dąbrowie Górniczej pod patronatem Prezydenta tego miasta oraz Komendanta Głównego Policji. Na starcie stanęło 18 zespołów w tym reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Reprezentacja KWP w Łodzi w siatkówce plażowej w składzie ŁUKASZ SZREMSKI z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi oraz  KRZYSZTOF SERCZYK z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi ostatecznie zajęła IV miejsce a nagrodę dla najlepszego zawodnika mistrzostw otrzymał nasz reprezentant  Łukasz Szremski. Zespół pierwszego dnia zawodów awansował do najlepszej szóstki, a  w drugim dniu udało się awansować do najlepszej czwórki turnieju. Po ciężkiej rywalizacji w meczach przegrywając z KWP Poznań oraz KMP Olsztyn nasza drużyna zajęła IV miejsce. Na starcie Mistrzostw Polski Policji w Piłce Siatkowej Plażowej stanęło łącznie 18 drużyn - 14 męskich oraz 4 mieszane (miksty). W kategorii mikstów drużyna reprezentującą KPP Opoczno w składzie Izabela Zdonek i Jarosław Auguścik zajęła ostatecznie III miejsce

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY  I ŻYCZYMY SUKCESÓW W KOLEJNEJ EDYCJI ZAWODÓW