Utonął 35-letni mężczyzna - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Utonął 35-letni mężczyzna

Łowiccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w zbiorniku wodnym w Dąbkowicach Górnych.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zgonu mężczyzny, którego ciało wyłowiono ze zbiornika wodnego w Dąbkowicach Górnych 8 sierpnia 2018 roku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna przyjechał wypocząć nad wodą. Po godzinie 12-tej dyżurny otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna poszedł popływać i w pewnym momencie zniknął pod wodą. Na miejsce wezwano służby. Do poszukiwań przystąpili policjanci i strażacy. Po ponad godzinnych poszukiwaniach wyłowiono ciało mężczyzny.  Niestety pomimo reanimacji, lekarz stwierdził zgon 35-letniego mieszkańca Sochaczewa. Zwłoki na polecenie prokuratora zabezpieczono do badań. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci apelują!

Sprzyjająca pogoda, wysokie temperatury i słońce sprawiają, że więcej wolnego czasu spędzamy w pobliżu zbiorników wodnych. Prosimy wszystkich wypoczywających nad wodą o ostrożność i rozwagę. Pamiętajmy, aby korzystać tylko i wyłącznie ze strzeżonych kąpielisk i akwenów wodnych. Przestrzegamy również przed spożywaniem alkoholu podczas wypoczynku nad wodą, gdyż stanowi to bardzo duże zagrożenie dla życia i zdrowia.