Informacje

,,Szybko i bezpiecznie” polscy mistrzowie łyżwiarstwa szybkiego na koluszkowskim lodowisku pod okiem mundurowych”

18 stycznia 2019 roku , w piątek, o godzinie 12:00 z inicjatywy koluszkowskiej komendy ,dzięki współpracy podjętej z zarządcami Lodowiska ,,Biały Orlik” w Koluszkach odbędzie się spotkanie ze światowej skali panczenistami. Na koluszkowskim lodzie w obecności policjantów swoje łyżwy postawią:

Karolina Bosiek najmłodsza Polska Olimpijka w Pjongczang 2018, mistrzyni polski w wieloboju sprinterskim 2018. Uznawana za jeden z największych talentów historii polskich panczenów.

 Damian Żurek czołowy reprezentant kadry narodowej seniorów, niezwykły talent i przyszłość polskiego łyżwiarstwa szybkiego.

18 stycznia 2019 roku łyżwiarze i koluszkowscy policjanci pragną spotkać się z najmłodszymi, uczniami oraz mieszkańcami powiatu łódzkiego wschodniego. Czekamy na uczniów wszystkich szkół naszego miasta. Tego dnia będzie to wyjątkowa ślizgawka, połączona z nauką jazdy na łyżwach dla wszystkich chętnych, uczestnicy spotkania dowiedzą się jak bezpiecznie poruszać się na lodzie, jak korzystać rozsądnie z zimowych atrakcji. Celem spotkania jest edukowanie uczestników o zasadach bezpieczeństwa podczas zimowych szaleństw dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu pod okiem niebieskich mundurów oraz panczenistów. Takie spotkanie jest doskonałą lekcją ostrożności przed zbliżającymi się feriami zimowymi. Z pewnością chętnych nie zabraknie, którzy zechcą poćwiczyć wspólnie z mistrzami polskiego łyżwiarstwa a później zdobyć od nich autografy i zrobić sobie wspólne fotki. Serdecznie zapraszamy!!!