PLAN GLINIARZ już za 2 dni!!! - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

PLAN GLINIARZ już za 2 dni!!!

Tym razem z treningów ze sztuk walki może skorzystać każdy Pasjonat, który wypełni formularz i dostarczy go do nas przed zajęciami. Treningi są darmowe i odbywają się na terenach szkół średnich województwa łódzkiego. Sprawdźcie, gdzie dokładnie będziemy i dołączcie do nas!!! 26 lutego 2020 roku rozpocznie się 1 edycja projektu! Trening odbędzie się o godzinie 11:00 w Sali Sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 przy ul. Czaplinieckiej 96 w Bełchatowie. Zapraszamy!!!

4 marca 2020 roku widzimy się o godzinie 10:00 w Zespole Szkół nr 2 przy ul. św. Jana 27 w Pabianicach, natomiast 11 marca 2020 roku startujemy o godzinie 18:00 w Hali OSIR przy ul. Tetmajera 7 w Skierniewicach.


Wystarczy wypełnić formularz i przynieść go na miejsce naszego spotkania! Czekamy na wszystkich pasjonatów i trenujących sztuki walki!Nasz projekt skierowany jest przede wszystkim do pasjonatów sztuk walki, albo tych którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Zachęcamy przede wszystkim  młodych ludzi ze szkół średnich i studentów. Zajęcia będą prowadzone przez sierż. szt. Marte Mysur, która jest policyjnym instruktorem, a także Mistrzynią Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, a prywatnie Mistrzynią Świata w Taekwon-do. W zakresie prowadzących przewidujemy wiele niespodzianek, prace w formule stójkowej i parterowej, oraz umiejętności samoobrony i zachowania w sytuacjach zagrożenia. Projekt przewiduje 13 spotkań, jego finał to wielka niespodzianka, więc warto uczestniczyć we wszystkich treningach. Jedyne co musimy posiadać to ochraniacze rąk, czyli rękawice (mogą być bokserskie czy do kickboxingu lub pointfightingu).
Oferujemy świetną zabawę, dużo praktycznej nauki, wymiany doświadczeń, poszerzenie grona swoich przyjaciół, a także zapoznanie się z pracą łódzkich funkcjonariuszy Policji.

 

Szczegółowy regulamin i formularz do pobrania poniżej!


Znajdź nasze wydarzenie na facebooku PLAN GLINIARZ lub instagramie #ZostańŁódzkimPolicjantem i dowiedz się szczegółów!!!

  • plakat do projektu plan gliniarz 2020

Pliki do pobrania

  • 120.97 KB
  • 90.28 KB