Poszukiwani dwaj mężczyźni, którzy ukradli drogie okulary - Kto rozpoznaje - Policja Łódzka

Kto rozpoznaje

Poszukiwani dwaj mężczyźni, którzy ukradli drogie okulary

Policjanci z I Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują dwóch mężczyzn ujętych na zdjęciach z kamer monitoringu. Do zdarzenia doszło 7 maja 2019r. ok. godz. 17:10 w jednym z łódzkich salonów optycznych przy ul. Piłsudskiego.

Mężczyźni weszli do salonu, a następnie oglądali okulary na witrynach sklepowych. Wykorzystując nieuwagę personelu, dokonali kradzieży trzech par okularów.

Rysopis:
1. mężczyzna: wzrost ok. 190cm średniej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemnego,  ubrany w białą koszulkę, czarną kurtkę, szare spodnie dresowe, biało - czarne obuwie sportowe, przez ramię przewieszona torebka;


2. mężczyzna: wzrost ok. 180cm, szczupłej budowy ciała, na głowie czapka z daszkiem koloru niebieskiego, ubrany w czarną bluzę z jasnym świecącym wizerunkiem "trupiej czaszki", czarną skórzaną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe, szare obuwie sportowe.  

 
 
Każdy kto rozpoznaje tych mężczyzn, ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia lub był jego świadkiem proszony jest o kontakt osobisty z policjantami z I Komisariatu Policji KMP w Łodzi przy ul. ul. Sienkiewicza 28/30 lub kontakt telefoniczny  pod numerem  042 665 10-51 od pon-pt w godz. 8:00-16:00 lub z dyżurnym jednostki 042 665 14-01 całodobowo