Zwłoki mężczyzny z ul. Bystrzyckiej - Kto rozpoznaje? - Policja Łódzka

Kto rozpoznaje?

Zwłoki mężczyzny z ul. Bystrzyckiej

Funkcjonariusze V Komisariatu Policji w Łodzi prowadzą sprawę za nr 5 Kr – 11190/16, dotyczącą ujawnienia w dniu 1 listopada 2016r. zwłok n/n mężczyzny na terenie posesji przy ul. Bystrzyckiej 2 w Łodzi. Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości denata.

RYSOPIS: wiek z wyglądu około 50-60 lat, wzrost około 175-185 cm, szczupłej budowy ciała, odżywienia średniego, głowa średnio-miarowa symetryczna, włosy ciemne długości ok. 30 cm, miejscami siwiejące.

UBIÓR: granatowa gruba czapka z dzianiny, granatową męską kurtkę z kapturem w rozmiarze XL, zapinaną na zamek błyskawiczny oraz napy, jasno szary wełniany sweter zapinany na guziki, beżowy T-shert, ciemnoszare spodnie garniturowe w pionowe biało niebieskie prążki, przez szlufki spodni przewleczony był czarny skóropodobny pleciony pasek, beżowe slipy w drobny wzorek, na stopach granatowo – czerwone, sznurowane obuwie typu trampki.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: warga górna zdeformowana jak po dawno przebytej operacji bądź urazie. W uzębieniu liczne stare braki, uzębienie zaniedbane. Na grzbietowej powierzchni lewego przedramienia od wysokości łokcia, podłużna blado cielista blizna chirurgiczna długości ok. 20 cm. Wokół lewego podudzia i lewej kostki opatrunek z dzianego bandaża przesiąknięty gęstą wydzieliną  o wyglądzie ropy, pod którym stwierdzono rozległe owrzodzenie miejscami pokryte ropą.

Wszystkich, którzy mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości tego mężczyzny prosimy o kontakt z V Komisariatem Policji  w Łodzi przy ul. Organizacji WiN 60, telefony 42 665-28-05; 42 665-28-03 ( w godz. 8-16) lub całodobowo dyżurny 42 665-15-56; lub 997.