Poszukiwany nożownik - Osoby poszukiwane - Policja Łódzka

Osoby poszukiwane

Poszukiwany nożownik

Policjanci z KP II KMP w Łodzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty poszukują mężczyzny, który 2 marca 2017 r. około godziny 10:00 w tramwaju linii 2 przed przystankiem ul. Limanowskiego/Urzędnicza kierunek Teofilów zaatakował nożem młodego mężczyznę powodując dwie rany kłute. Napastnik usiłował skraść plecak.


Funkcjonariusze ustalili ,że mężczyna wsiadł do tramwaju linii 2 na przystanku przy CH Manufaktura, bądź na przystanku przy ul. Lutomierskiej w kierunku ul. Limanowskiego. W momencie, gdy tramwaj zatrzymał się na przystanku przy ul. Limanowskiego/Urzędnicza  zaatakował pokrzywdzonego.


 
Rysopis: mężczyzna w wieku około 20-25 lat szczupłej budowy ciała , wzrost około 165-170 cm, ogolony na łyso z widocznym delikatnym odrostem czarnych włosów, oczy piwne. Ubrany był w kurtkę koloru granatowego , spodnie w kolorze granatowym materiałowe tzw. rurki z kieszeniami po bokach, tak jak w spodniach typu bojówki, ciemne adidasy.
Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego mężczyzny lub jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Ciesielskiej 27 telefon 42 665 15 00/01 czynny całą dobę.