Poszukiwani sprawcy rozboju - Osoby poszukiwane - Policja Łódzka

Osoby poszukiwane

Poszukiwani sprawcy rozboju

Policjanci z I Komisariatu KMP w Łodzi, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź – Śródmieście prowadzą postępowanie dotyczące dokonanego rozboju mającego miejsce w Łodzi w dniu 27 marca 2017 roku.

27 marca 2017 roku około godz. 18:40 do idącego drogą dojazdową za hotelem Novotel młodego mężczyzny doszło trzech nieznanych mu mężczyzn. Wykorzystując fakt, że w pobliżu nie było osób postronnych zażądali od pokrzywdzonego wydania pieniędzy, a gdy pokrzywdzony odpowiedział że nie posiada gotówki, jeden ze sprawców uderzył ofiarę w głowę, po czym skradł mu telefon komórkowy marki Samsung Galaxy S4. Sprawcy oddali się w kierunku osiedla Manhattan.

W toku czynności analizując drogę i kierunek oddalenia się sprawców, z kamer osiedla Manhattan  uzyskano zdjęcia sprawców.

Mężczyzna nr 1; w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, szczupły ubrany był w czarna kurtkę z materiału przypominającego ortalion na całej powierzchni kurtki wzory koloru żółtego, spodnie czarne, czarną czapkę,  obuwie sportowe jaskrawo zielone, posiadał plecak koloru granatowego.

Mężczyzna nr 2; w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, szczupły, ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem dwukolorową: od pasa w górę czarną poniżej szarą, spodnie typu dżins z jasnymi odbarwieniami i  ze ściągaczami na nogawkach, buty czarne sportowe, białe skarpetki, ciemna czapka materiałowa

Mężczyzna nr 3; w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, czarne włosy, ubrany był w czarną kurtkę do pasa, spodnie typu dżins koloru czarnego, ciemne buty.

Osoby  mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia proszone są o kontakt w godz. 08:00 – 16:00 z nr tel 042 665 48 67 oraz przez całą dobę z dyżurnym I Komisariatu KMP w Łodzi tel.042 665 14 00 lub 14 01.