Poszukiwana sprawczyni rozboju - Osoby poszukiwane - Policja Łódzka

Osoby poszukiwane

Poszukiwana sprawczyni rozboju

Policjanci z VIII Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują sprawczyni usiłowania rozboju na dziewczynie w parku przy ul. Pabianickiej w Łodzi.

Do zdarzenia doszło 19 maja 2017 roku  około godz.19.40-19.45 w parku przy ul. Pabianickiej w Łodzi . Wówczas to młodą kobietę zaatakowały dwie dziewczyny, z których  jedną  pokrzywdzona znała z widzenia. Sprawczynie bez powodu uderzyły kobietę w twarz, gdy chciała je ominąć. Następnie schwytały ją za rękę i  na przemian biły żądając przy tym, by pokrzywdzona oddała im swój telefon komórkowy.  Z pomocą dziewczynie przyszedł przechodzień, wówczas to napastniczki oddaliły się.  Z relacji świadków zdarzenia można było sporządzić portret pamięciowy jednej z poszukiwanych sprawczyń.

Rysopis: ok.17 lat, wzrost 160cm, średnia budowa ciała, włosy sredniej długości, ciemne. Ubrana była w koszulę i szare leginsy.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawczyni tego zdarzenia proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Łodzi ul. Wólczańska 250 telefon 42 665 24 33 czynny w godz. 8.00-16.00 lub całodobowy dyżurny VIII KP – 42 665 24 00.