POSZUKIWANY SPRAWCA KRADZIEŻY - Osoby poszukiwane - Policja Łódzka

Osoby poszukiwane

POSZUKIWANY SPRAWCA KRADZIEŻY

Policjanci z Komisariatu Policji w Rzgowie Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego poszukują sprawcy kradzieży pieniędzy.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 30 maja 2017 roku w miejscowości Rzgów ul. Pabianicka 55. Sprawca z wnętrza zaparkowanego pojazdu przez otwartą szybę w drzwiach kierowcy dokonał kradzieży pozostawionej na siedzeniu kierowcy reklamówki z zawartością pieniędzy. Monitoring w rejonie miejsca zdarzenia zarejestrował wizerunek sprawcy.

Rysopis: mężczyzna lat około 30 lat, średniej budowy ciała, ubrany w strój sportowy w kolorze czarnym z charakterystycznymi białymi lampasami, na głowie czarna czapka typu dżokejka, posiadający zarost w postaci brody i wąsów w kolorze ciemnym.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy proszone są o kontakt  z Komisariatem Policji w Rzgowie Plac 500-lecia 6 tel. 42-214-10-07 (w godz. 8:00 – 16:00) bądź całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach ul. 11-go listopada 62f tel. 44-719-62-11.