Poszukiwany sprawca rozboju - Osoby poszukiwane - Policja Łódzka

Osoby poszukiwane

Poszukiwany sprawca rozboju

Funkcjonariusze z I Komisariatu Policji w Łodzi poszukują sprawcy rozboju. Do zdarzenia doszło w dniu 19 września 2017 roku około godziny 16:00 w Łodzi na ul. Więckowskiego 1. Mężczyzna wszedł za starsza kobietą do klatki schodowej, gdzie zaatakował uderzając pokrzywdzoną w plecy, a kiedy ta się przewróciła, ukradł z jej torby portfel. Po zdarzeniu mężczyzna wyszedł z posesji po czym wsiadł w taksówkę, którą udał się w okolice pl. Barlickiego.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 50-60 lat, szczupłej budowy ciała, o wzroście około 180 cm, ubrany w czarną kurtkę długości do pasa.
 
Każdy kto rozpoznaje tego mężczyznę, ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia lub był jego świadkiem, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej w Łodzi przy ul.Sienkiewicza 28/30. Informację można przekazać telefonicznie całodobowo na numer 42 665-14-00 – oficer dyżurny lub w godz.8-16  42 665-14-47 – prowadzący postępowanie.