Złodzieje sklepowi - Osoby poszukiwane - Policja Łódzka

Osoby poszukiwane

Złodzieje sklepowi

Policjanci z IV Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują sprawców kradzieży sklepowej.

Do zdarzenia doszło  3 września 2017 r.  ok. godziny 17.00 w Łodzi w Makro Cash and Carry  Sprawczynie wykorzystując nieuwagę pracownika obsługującego kasę skradły z niej kilka tysięcy złotych. Również 11 września 2017 r. w tej samej placówce handlowej dwóch innych  sprawców usiłowało dokonać kradzieży pieniędzy z kasy tą samą metodą.  Zabezpieczono nagranie monitoringu ujawniające wizerunek sprawców kradzieży oraz usiłowania kradzieży.

Pierwsza z kobiet lat około 35-40 średniej budowy ciała, włosy długie, ciemne, uroda romska. Ubrana w we wzorzyste nakrycie wierzchnie w kolorach jasno-ciemnych z torebką przewieszoną przez ramię.

Druga z kobiet lat około 30-35, szczupłej budowy ciała, włosy długie, ciemne, uroda romska. Ubrana w bluzę i spodnie w ciemnym kolorze z torebką przewieszoną przez ramię.

Pierwszy mężczyzna lat około 35-40, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, uroda romska, znak szczególny, blizna nad prawym policzkiem.. Ubrany w czapkę typu kaszkiet w kolorze niebieskim, marynarkę w kolorze szarym i koszulę oraz spodnie w ciemnym kolorze.

Drugi mężczyzna lat około 40-45, średniej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne z łysiną niepełną, uroda romska. Ubrany w garnitur w ciemnym kolorze i kraciastą koszulę.

W przypadku rozpoznania w/w osób proszę o kontakt z IV Komisariatem Policji KMP w Łodzi ul. Kopernika 29/31 tel. 42 665-23-00 lub 42 665-23-01, lub bezpośrednio z prowadzącym postępowanie numerem 42 665 23 12.