MYSIOR LESZEK - Osoby zaginione - Policja Łódzka

Osoby zaginione

MYSIOR LESZEK

Policjanci z Łasku poszukują zaginionego mężczyzny, który 8 sierpnia 2005 r. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wrócił, ani nie skontaktował się z najbliższą rodziną.

Mężczyzna mieszkał samotnie w domku jednorodzinnym. Sąsiedzi zaniepokoili się, że nie odbiera korespondencji i skontaktowali się z jego siostrą. Kobieta natychmiast powiadomiła policję o zaginięciu brata.

Dane zaginionego:
MYSIOR LESZEK
s. Władysława i Anny zd. Kodera,
ur. 24.05.1950 r. w Łasku,
zam. Ostrów 53, gm. Łask, woj. łódzkie

Rysopis:
Wiek z wyglądu 55 lat, wzrost około 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy średniej długości koloru jasnego, kędzierzawe, twarz trójkątna, czoło średnie, pionowe, oczy niebieskie, nos średni, prosty, uszy średniej wielkości, odstające, uzębienie niepełne, widoczne ubytki, dolna warga duża wywinięta.
Znaki szczególne:
brak
Ubiór:
kurtka ortalionowa koloru granatowego, spodnie jeansy koloru jasno-niebieskiego, innych danych ubioru brak. Wychodząc z domu nie zabrał ze sobą żadnych przedmiotów, dokumentów ani pieniędzy.
 
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Łasku ul. 9-go Maja 32/36 tel. (0-43) 675-69-56 lub 71 lub z dyżurnym 675-69-11