Świadkowie zdarzenia/pokrzywdzeni

Policjanci z V Komisariatu Policji w Łodzi poszukują skradzionych obrazów.

Policjanci z V Komisariatu Policji w Łodzi zostali zawiadomieni o kradzieży dwóch cennych obrazów w dniu 4 maja 2015r. w Łodzi z domu jednorodzinnego na Julianowie o łącznej wartości ok. 80 tys. złotych.


Pierwszy ze skradzionych obrazów to pastela o wymiarach 94x100cm w ramie drewnianej szerokiej, przedstawiający autoportret Teodora Aksentowicza wraz z żoną . Drugi z obrazów o wymiarach 53x40cm, pastela w cienkiej drewnianej ramie, przedstawiająca postać rybaka z fajką w ustach, drewnianym wiosłem trzymanym na ramieniu i siecią rybacką na plecach - nieznanego autora . Sprawcy zostali wpuszczeni do  domu przez pokrzywdzoną po podaniu się za pracowników Urzędu Miasta Łodzi.

I Sprawca: mężczyzna w wieku ok. 30-35 lat, wzrostu ok 170cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie z widoczną łysiną, o gładkiej twarzy, ubrany w koszulę z krótkim rękawem

II sprawca: kobieta w wieku ok 40-50 lat, wysoka, szczupła, o ciemnych prostych włosach do ramion, ubrana w czarną suknię do kostek.
 
W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji w tej sprawie proszę o kontakt z V Komisariatem Policji KMP w Łodzi  ul. Organizacji "WiN" 60 pod numerami telefonów 42/665 15 91 lub 42/665 15 56.