Poszukiwana ofiara rozboju z ul.Piotrkowskiej - Świadkowie zdarzenia/pokrzywdzeni - Policja Łódzka

Świadkowie zdarzenia/pokrzywdzeni

Poszukiwana ofiara rozboju z ul.Piotrkowskiej

W I Komisariacie Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzone jest postępowanie w sprawie rozboju dokonanego na dotychczas nieustalonej osobie w dniu 31 marca 2014 roku w godzinach 2:50-3:10 w Łodzi na ul. Piotrkowskiej 25.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez Monitoring Miejski. 4 sprawcy zaczepili na ul. Piotrkowskiej mężczyznę, szli chwilę za nim ulicą w stronę Placu Wolności po czym 2 mężczyzn wepchnęło pokrzywdzonego w bramę posesji nr 25 i tam dokonali rozboju na jego szkodę. Sprawców ujęła Policja. Przy sprawcach ujawniono -  banknot o nominale 20 zł, scyzoryk metalowy w kolorze szarym z obrazkiem orła z jednym rozkładanym ostrzem, nóż typu finka z rękojeścią owinięta brązowym paskiem, flakonik perfum.
Policjanci z I Komisariatu Policji w Łodzi poszukują świadków zdarzenia oraz pokrzywdzonego, który do chwili obecnej nie zgłosił się na Policję.”
 Wszystkie osoby, które były świadkami zajścia proszone są o kontakt z policjantami z I Komisariatu w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30, tel. czynny w godzinach 8-16 (0-42) 665-14-47 lub tel. do dyżurnego jednostki czynny całą dobę (0-42) 665-14-00