Trwają poszukiwana 87-latka - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Trwają poszukiwana 87-latka

W akcję poszukiwawczą zaangażowane są siły Policji, druhowie z OSP, strażacy PSP oraz SGPR z PSP KMP w Łodzi, wspomagane przez czworonożnych poszukiwaczy, używany jest także nowoczesny sprzęt śmigłowiec z KGP Black Havk oraz drony z kamerami termowizyjnymi. Od momentu rozpoczęcia poszukiwań sprawdzono ok 1000 hektarów lasów, dziesiątki kilometrów dróg, duktów leśnych. Do działań poszukiwawczych włączone są jednostki ościenne bierze w nich udział ok 150 osób dziennie.

Od 26 lipca br  trwają poszukiwania  Stanisława Fiałkowskiego lat 87 ostatni raz był widziany w miejscowości Krzywiec gm. Aleksandrów Łódzki

Około godziny 15.00 26 lipca.2020 roku oddalił się prawdopodobnie w kierunku Konstantynowa Łódzkiego.

W dniu zaginięcia poruszał się rowerem typu " damka" ubrany w długie ciemne spodnie, granatową koszulę z długim rękawem, czarne skórzane buty, wzrost ok. 170 cm.

 W poszukiwaniach wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt jednak prosimy każdego, kto ma informacje na temat osoby zaginionej o przekazywanie ich do najbliższej jednostki Policji.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z  Komisariatem Policji w Aleksandrowie Łódzkim  tel. całodobowo 42 613 75 60 oraz telefon alarmowy 112