DOBOROWY CZWARTEK - AKTUALNOŚCI - Wydział Doboru KWP w Łodzi

AKTUALNOŚCI

DOBOROWY CZWARTEK

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego? Już jutro (3 lutego 2022 roku) zgierscy policjanci zorganizowali „doborowy dyżur”. Wszyscy zainteresowani służbą w niebieskich szeregach mogą przyjść lub zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji.

Już jutro (3 lutego 2022 roku) w godzinach 14-16 w Komendzie Powiatowej Policji w Zgierzu odbędzie się specjalny „doborowy dyżur”, skierowany dla wszystkich osób zainteresowanych służbą w Policji. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji oraz bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji. Będzie możliwość przyjrzeć się pracy poszczególnych pionów w naszej formacji, a także złożyć dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Przyjdź osobiście (Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu, ul. Długa 58/60) lub zadzwoń (pod nr tel. 47 842 52 18, 47 842 52 58) i dowiedz się, jak zostać jednym z Nas.

Szczegóły dot. procedury doboru znajdziesz również na stronie:

https://lodzka.policja.gov.pl/?serwis=wdo&dzial=wymagania&id=60069

 

kom. Magdalena Nowacka

 

KPP ZGIERZ