Doborowy czwartek w koluszkowskiej komendzie - AKTUALNOŚCI - Wydział Doboru KWP w Łodzi

AKTUALNOŚCI

Doborowy czwartek w koluszkowskiej komendzie

Już w najbliższy czwartek 3 lutego 2022 roku zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji do Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego z siedzibą w Koluszkach w godzinach 13:00-15:00.

Służba w Policji wymaga od kandydatów określonych predyspozycji, wybierając swoją przyszłość, warto wiedzieć, że nasza formacja oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju, a także uzupełniania swojego wykształcenia na poziomie studiów różnego stopnia i w ramach szkoleń specjalistycznych. Oprócz predyspozycji podstawowych wykorzystywane są też te bardzo indywidualne. Konkretną ścieżkę kariery można bowiem wybrać w różnych dziedzinach.

Służąc w Policji możesz sprawdzić swoich sił w każdym pionie: służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, profilaktycy, psycholodzy, przewodnicy psów, technicy kryminalistyki, policjanci z laboratorium kryminalistycznego, rzecznicy prasowi, policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, cybernetyczną, narkotykową czy zorganizowaną.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30 możesz kontaktować się z osobami, które pokierują Cię co zrobić aby wstąpić w szeregi koluszkowskiej policji.

Zespół  Kadr i Szkolenia
Komendy Powiatowej Policji

powiatu łódzkiego wschodniego

95-040 Koluszki, ul. 11-go Listopada 62 F

tel. (47) 842 12 15; tel. (47)  842 12 16

 

 

sierż. sztab. Aneta Kotynia

KPP Łódź-Wschód

  • obraz przedstawia plakat promujący zawód policjanta, z policjantami w różnych sytuacjach służbowych, a także z hasłami promocyjnymi oraz danymi teleadresowymi Komendy Powiatowej Policji Łódź-Wschód