„Doborowy Czwartek” w zduńskowolskiej komendzie - AKTUALNOŚCI - Wydział Doboru KWP w Łodzi

AKTUALNOŚCI

„Doborowy Czwartek” w zduńskowolskiej komendzie

Masz wątpliwości czy nadajesz się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej, albo co należy zrobić, żeby służyć w policji? Wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do zduńskowolskiej komendy i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji.

W Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, odbywa się dzisiaj "DOBOROWY CZWARTEK". W godzinach 14:00-16:00 w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, przy ulicy Spacerowej 27 w Zduńskiej Woli, można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Będzie można także złożyć dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Informacje można uzyskać również pod numerami tel. 47 845 32 09 lub 47 845 32 10.

Przyjdźcie do nas osobiście i dowiedzcie się wszystkiego jak zostać jednym z NAS.


UWAGA: Kandydaci do służby w Policji zgłaszający się w doborowy czwartek, powinni legitymować się dokumentem potwierdzającym tożsamość.

 

Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji:

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html


 

st. sierż. Katarzyna Biniaszczyk

KPP Zduńska Wola