Już dzisiaj ,, DOBOROWY CZWARTEK” w KPP Rawa Mazowiecka - AKTUALNOŚCI - Wydział Doboru KWP w Łodzi

AKTUALNOŚCI

Już dzisiaj ,, DOBOROWY CZWARTEK” w KPP Rawa Mazowiecka

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad służbą w policji? Czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Zapraszamy już dzisiaj 3 lutego w godzinach 14.00-16.00 na spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Rawscy policjanci zapraszają osoby zainteresowane służbą w Policji do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej na ulicy Kościuszki 23 w ramach tzw. "DOBOROWYCH CZWARTKÓW”. Już dzisiaj 3 lutego 2022 roku w godzinach 14:00 – 16:00, będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w Policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach, będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby, które przyjdą do komendy, będą miały możliwość złożenia dokumentów, niezbędnych do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych, zapraszamy codziennie do Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. Z każdym porozmawia osoba kompetentna, która odpowie na nurtujące pytania i wyjaśni proces rekrutacji. Więcej informacji pod numerem telefonu 47 843 31 10.
Serdecznie zapraszamy!


 

ml. asp. Agata Krawczyk

KPP Rawa Mazowiecka