Policja Łódzka

Aktualności

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

20.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku23
Zatrzymani poszukiwani15
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący11
Wypadki drogowe9
Zabici w wypadkach3
Ranni w wypadkach9
19.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku23
Zatrzymani poszukiwani13
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący12
Wypadki drogowe13
Zabici w wypadkach2
Ranni w wypadkach13
18.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku25
Zatrzymani poszukiwani9
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący13
Wypadki drogowe12
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach15
17.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku56
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący26
Wypadki drogowe16
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach21
16.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku38
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący13
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach9

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi do spraw prewencji

  18 września 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka związana z powierzeniem obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi do spraw Prewencji mł. insp. Jarosławowi Rybce. W uroczystości oprócz kadry kierowniczej Garnizonu Łódzkiej Policji i przedstawicieli NSZZ Policjantów wzięli także udział zaproszeni goście : posłowie na Sejm RP- Piotr Polak i Tadeusz Woźniak a także Wicewojewoda Łódzki- Karol Młynarczyk, , Prezesi Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939 roku w Łodzi -Jarosław Olbrychowski i Józef Kuczka oraz kapelan łódzkiej Policji ks. Jacek Syjud.

 2. Podróżny brutalnie pobity i okradziony

  41-letni mieszkaniec Łasku wysiadł z pociągu i zapytał o drogę napotkaną rodzinę. Nie spodziewał się że za chwilę zostanie ofiarą napadu.

 3. Policjant przybył w ostatniej chwili

  Współpraca dyżurnego oraz funkcjonariusza kryminalnego doprowadziły do odnalezienia 39-letniej kobiety, która postanowiła odebrać sobie życie w jednym ze zgierskich mieszkań. Policjant odnalazł zaginioną zamkniętą w łazience, z ranami w okolicy nadgarstka i przedramienia. Na szczęście pomoc przyszła w odpowiednim momencie.

 4. Kolejni policjanci w szeregach łódzkiej Policji

  20 września 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyło się uroczyste ślubowanie policjantów oraz pożegnanie funkcjonariuszy odchodzących ze służby a także wręczenie nagród i wyróżnień. Nowo przyjęci policjanci rozpoczęli służbę w sierpniu 2017 roku. Tego dnia szeregi garnizonu łódzkiego zasiliło 45 funkcjonariuszy, w tym 10 kobiet oraz 35 mężczyzn.

 5. Wspólnie na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym

  14 września 2017 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi reprezentowaną przez insp. Andrzeja Łapińskiego a Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Łodzi reprezentowanym przez Tadeusza Zagajewskiego.

Tagi

kradzież z włamaniem oszustwo zaginiony wypadek kolejowy kradzież pojazdu groźby karalne kradzież z włamaniem do pojazdu kradzieże zgon nieletni Uratowany przez policjantów papierosy nietrzeźwa kierująca utonięcie obywatelskie ujęcie pobicie kradzież rozbójnicza czujny po służbie środki odurzające uratowani przez policjantów kradzież z włamaniem rozbój narkotyki kradzież wypadek śmiertelny poszukiwany plantacja konopi indyjskich uszkodzenie ciała odnaleziona zaginiona uratowany przez policjanta wypadek drogowy uratowana przez policjantów ruch drogowy uszkodzenie mienia prewencja tytoń kontrabanda znaki towarowe przestępczość gospodarcza marihuana dopalacze usiłowanie zabójstwa nietrzeźwy kierujący zniszczenie mienia podrobione znaki towarowe łapówka nielegalny tytoń zabójstwo kradzież paliwa poszukiwania

Linki