Policja Łódzka

Aktualności

Zobacz SPOT
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

2019-01-17
Zatrzymani na gorącym uczynku37
Zatrzymani poszukiwani19
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący15
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach9
2019-01-16
Zatrzymani na gorącym uczynku26
Zatrzymani poszukiwani14
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący10
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach5
2019-01-15
Zatrzymani na gorącym uczynku25
Zatrzymani poszukiwani17
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe9
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach10
2019-01-14
Zatrzymani na gorącym uczynku30
Zatrzymani poszukiwani6
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący12
Wypadki drogowe9
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach12
2019-01-13
Zatrzymani na gorącym uczynku45
Zatrzymani poszukiwani11
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący19
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach7

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
Erasmus+
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Potrącili i uciekli. Zatrzymani przez policjantów

  W miniony weekend, na terenie podległym piotrkowskiej jednostce doszło do dwóch potrąceń pieszych. W obu przypadkach sprawca pozostawił rannych poszkodowanych i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawą zajęli się piotrkowscy policjanci, którzy dzięki swoim staraniom i żmudnej, wnikliwej pracy ustalili i zatrzymali sprawców. Obaj mężczyźni usłyszeli już prokuratorskie zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca przestępstwa.

 2. Nowe radiowozy zasilą łódzką policję

  18 stycznia 2019 roku w Komendzie Miejskiej Policji, odbyło się uroczyste przekazanie 8 nowych radiowozów, z których na co dzień korzystać będą funkcjonariusze. W uroczystości wzięli udział Wiceprezydent Miasta Łodzi Wojciech Rosicki, Komendant Miejski Policji insp. Paweł Karolak oraz kadra kierownicza ze wszystkich łódzkich komisariatów policji.

 3. Uderzenie w narkobiznes

  Skuteczne działania bełchatowskiej policji doprowadziły do przejęcia blisko 2 kilogramów narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby związane z narkotykowym procederem i zabezpieczyli środki odurzające, substancje psychotropowe i psychoaktywne. Oprócz tego kryminalni zabezpieczyli większą ilość gotówki mogącej pochodzić z przestępczego procederu. Za handel narkotykami grozi kara do 10 lat więzienia, natomiast za samo ich posiadanie grozi do 3 lat.

 4. Kryminalni zatrzymali podejrzanych o próbę kradzieży aut

  Na ulicy Puszkina zachowanie dwóch mężczyzn próbujących załadować volkswagena na lawetę zwróciło uwagę policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową. Stróże prawa skontrolowali ich. Okazało się, że 29- i 31-latek próbowali ukraść auto. Kilka godzin później w ręce kryminalnych wpadł trzeci - 23-letni wspólnik zatrzymanych.

 5. Wzniecała ogień w miejscu swojego zamieszkania. Trafiła za kraty

  Dzięki zaangażowaniu i wnikliwej pracy policjantów, 22-letnia lokatorka kamienicy przy ul. Kościuszki w Pabianicach, która podkładała ogień w miejscu swojego zamieszkania usłyszała zarzuty niszczenia mienia i narażania na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia mieszkańców domu. Wobec podejrzanej sąd zastosował tymczasowy areszt.

Tagi

zgon kradzieże nietrzeźwy kierujący uratowana przez policjantów dopalacze kradzież rozbójnicza nielegalny tytoń usiłowanie zabójstwa kradzież z włamaniem marihuana uratowani przez policjantów pobicie łapówka kolizja odnaleziona zaginiona kradzież pojazdu wypadek śmiertelny poszukiwany nietrzeźwi kierujący wypadek drogowy rozbój kradzież sklepowa zaginiony narkotyki nietrzeźwa kierująca papierosy groźby karalne nieletni znaki towarowe kradzież korupcja wrd uszkodzenie mienia prewencja kontrabanda kradzież z włamaniem do pojazdu obywatelskie ujęcie zniszczenie mienia środki odurzające wypadek kolejowy przestępczość gospodarcza ruch drogowy oszustwo Uratowany przez policjantów utonięcie poszukiwania czujny po służbie kradzież z włamaniem zabójstwo tytoń

Linki