Policja Łódzka

Aktualności

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Ankieta

Statystyki dnia

22.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku46
Zatrzymani poszukiwani9
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący28
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach7
21.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku44
Zatrzymani poszukiwani12
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący18
Wypadki drogowe16
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach21
20.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku37
Zatrzymani poszukiwani19
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący17
Wypadki drogowe10
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach11
19.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku32
Zatrzymani poszukiwani12
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący14
Wypadki drogowe14
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach13
18.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku44
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący26
Wypadki drogowe11
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach18

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Oświadczenie dotyczące publikacji filmu z interwencji na Bałuckim Rynku. Czynności podejmowane były zasadnie

  W związku z publikacją na portalach społecznościowych filmu dotyczącego rzekomego pobicia starszej kobiety informuje, że tytuł filmu mija się z prawdą, a komentarze internautów godzą w dobre imię łódzkiej policji. Krótkie nagranie przedstawia tylko niewielki fragment interwencji, gdy tymczasem jej początek wiąże się z zatrzymaniem dwóch mężczyzn w związku z posiadaniem narkotyków i podejrzeniem handlu wyrobami akcyzowymi.

 2. Nie żyje rowerzysta !?

  Wypadek w Konstantynowie Łódzkim. Na drodze krajowej nr 71 kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystę. Na skutek zderzenia auto dachowało do rowu. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby ratownicze, jednak rowerzysty nie udało się uratować. Taki jest bilans tragicznego wypadku, który na szczęście okazał się tylko … inscenizacją. Pabianiccy policjanci przemawiają w ten sposób do wyobraźni kierujących i apelują o więcej ostrożności na drodze.

 3. Obchody Święta Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi

  21 lipca 2017 roku odbyły się miejskie obchody Święta Policji. Tegoroczne uroczystości, zainaugurowała msza święta w intencji policjantów w Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi. Następnie funkcjonariusze, pracownicy cywilni i zaproszeni goście wzięli udział w ceremonii wręczenia odznaczeń i nominacji na wyższe stopnie policyjne na placu przed nową siedzibą I Komisariatu Policji KMP w Łodzi.

 4. Powiatowe Obchody Święta Policji w Opocznie

  Pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr Jarosława Szymczyka odbyły się tegoroczne powiatowe Obchody Święta Policji w Opocznie. W uroczystym apelu udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp Andrzej Łapiński. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy Policji w Opocznie mł. insp Konrad Kobierski.

 5. Dzielnicowi pomogli młodemu puszczykowi

  Prawdopodobnie szybka reakcja policjantów uratowała życie młodego puszczyka, który wypadł z gniazda. jest już po specjalistyczna opieką.

Tagi

kradzież roweru kradzież z włamaniem uszkodzenie mienia podrobione znaki towarowe prewencja nielegalny tytoń wypadek kolejowy dopalacze papierosy utonięcie nietrzeźwa kierująca środki odurzające nietrzeźwy kierujący pobicie uratowani przez policjantów kradzież paliwa marihuana uratowana przez policjantów oszustwo zaginiony wypadek śmiertelny ruch drogowy obywatelskie ujęcie rozbój kradzież usiłowanie zabójstwa wypadek drogowy kradzieże plantacja konopi indyjskich czujny po służbie groźby karalne kradzież pojazdu łapówka odnaleziona zaginiona zniszczenie mienia znaki towarowe tytoń kradzież rozbójnicza poszukiwany kradzież z włamaniem Uratowany przez policjantów zabójstwo nieletni poszukiwania kontrabanda narkotyki przestępczość gospodarcza kradzież z włamaniem do pojazdu uszkodzenie ciała zgon

Linki