Policja Łódzka

Aktualności

Zobacz SPOT
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

2018-11-11
Zatrzymani na gorącym uczynku20
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący12
Wypadki drogowe11
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach12
2018-11-09
Zatrzymani na gorącym uczynku19
Zatrzymani poszukiwani7
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący11
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach7
2018-11-08
Zatrzymani na gorącym uczynku19
Zatrzymani poszukiwani7
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe12
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach11
2018-11-07
Zatrzymani na gorącym uczynku8
Zatrzymani poszukiwani1
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe13
Zabici w wypadkach2
Ranni w wypadkach15
2018-11-06
Zatrzymani na gorącym uczynku18
Zatrzymani poszukiwani4
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący8
Wypadki drogowe11
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach10

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
Erasmus+
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. NIEBIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCIOWY O PUCHAR KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W ŁODZI ZA NAMI

  Za nami zmagania w II Niebieskim Biegu Niepodległości. Mimo niesprzyjającej aury do zawodów przystąpiło 112 uczestników. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach. Wśród pań zwyciężała Ilona Stachurska z KSP, wśród mężczyzn na najwyższym podium stanął Michał Podębski z Komendy Wojewódzkiej PSP. Najlepszą drużyną została reprezentacja Komendy Wojewódzkiej PSP.

 2. Szef MSWiA do funkcjonariuszy: Nie roztrwońmy w sposób nieodpowiedzialny zaufania wszystkich Polaków

  Minister Joachim Brudziński spotkał się dziś z funkcjonariuszami Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Straży Granicznej z terenu woj. łódzkiego. Podczas odprawy szef MSWiA odniósł się do akcji protestacyjnej trwającej w Policji, a także skali zwolnień lekarskich, z których w ostatnich dniach skorzystali mundurowi. Wcześniej minister nagrodził policjantów, którzy byli zaangażowani w rozwiązanie sprawy brutalnego zabójstwa mieszkanki Łodzi.

 3. Jest porozumienie MSWiA i związków zawodowych funkcjonariuszy

  W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymają podwyżkę w kwocie 655 zł brutto. Kolejna podwyżka w kwocie 500 zł brutto nastąpi od 1 stycznia 2020 r. MSWiA zobowiązało się do rezygnacji z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę. Funkcjonariusze będą też mieli prawo do pełnopłatnych nadgodzin.

 4. Propozycje MSWiA dla funkcjonariuszy – pełna treść projektu porozumienia

  Dodatkowe podwyżki, płatne nadgodziny, rezygnacja z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę oraz 30 dni pełnopłatnego L4 dla funkcjonariuszy z pierwszej linii to propozycje, które zawiera projekt porozumienia przekazany stronie społecznej. Przedstawiamy pełną treść projektu tego porozumienia. Pełna treść projektu porozumienia poniżej.

 5. Obchody Święta KSC w łódzkim garnizonie Policji

  Uroczysta zbiórka z okazji Święta Służby Cywilnej odbyła się 8 listopada w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Podczas obchodów wyróżniono kilkudziesięciu pracowników garnizonu łódzkiego za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Święto służby cywilnej obchodzone jest od 2000 roku. Przypada 11 listopada, wraz z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Tagi

wypadek śmiertelny kradzież z włamaniem nieletni wrd uratowani przez policjantów dopalacze prewencja rozbój nielegalny tytoń kradzież kradzież pojazdu poszukiwany wypadek drogowy nietrzeźwi kierujący papierosy korupcja nietrzeźwa kierująca marihuana przestępczość gospodarcza czujny po służbie środki odurzające ruch drogowy kradzieże uszkodzenie ciała odnaleziona zaginiona narkotyki tytoń uszkodzenie mienia obywatelskie ujęcie pobicie kradzież sklepowa zaginiony usiłowanie zabójstwa kradzież rozbójnicza kradzież z włamaniem do pojazdu kradzież paliwa kolizja znaki towarowe zgon zabójstwo Uratowany przez policjantów utonięcie łapówka zniszczenie mienia kontrabanda poszukiwania kradzież z włamaniem nietrzeźwy kierujący uratowana przez policjantów oszustwo

Linki