Policja Łódzka

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

2018-05-24
Zatrzymani na gorącym uczynku39
Zatrzymani poszukiwani18
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący24
Wypadki drogowe16
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach20
2018-05-23
Zatrzymani na gorącym uczynku38
Zatrzymani poszukiwani10
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący18
Wypadki drogowe12
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach13
2018-05-22
Zatrzymani na gorącym uczynku36
Zatrzymani poszukiwani11
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący18
Wypadki drogowe10
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach14
2018-05-21
Zatrzymani na gorącym uczynku46
Zatrzymani poszukiwani10
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący8
Wypadki drogowe11
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach13
2018-05-20
Zatrzymani na gorącym uczynku24
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący15
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach11

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
Erasmus+
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Areszty dla pseudokibiców

  Sąd Rejonowy w Pabianicach zastosował areszty tymczasowe wobec dwunastu pseudokibiców, którzy napadli na sklep w Pabianicach. Podejrzani usłyszeli wcześniej prokuratorskie zarzuty związane z dokonaniem rozboju. Sprawcom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 2. 98-letnia Pani Zofia Matias otrzymała Złoty Medal Za Zasługi dla Policji

  23 maja 2018 roku o godzinie 11.00 w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka z udziałem Sekretarza Stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego oraz Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jana Lacha. Zaproszonych gości powitał Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński, w szczególności wyróżnioną Złotym Medalem Za Zasługi dla Policji 98-letnią Zofię Matias, której historię wszyscy wysłuchali z ogromnym wzruszeniem.

 3. Podejrzani o sutenerstwo w rękach łódzkich policjantów

  Policjanci KMP w Łodzi zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o czerpanie korzyści z prostytucji. Podejrzani to 49-latek z Łodzi oraz jego 26-letni syn. W efekcie działań funkcjonariuszy przeszukanych zostało 10 mieszkań, w których świadczone być mogły usługi seksualne.

 4. Marihuana rosła w lesie

  Policjanci z wydziału kryminalnego radomszczańskiej komendy zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich, która była ukryta w kompleksie leśnym na terenie gminy Kamieńsk. Rosło tam 578 krzaków konopi. Szacuje się, że z roślin tych można uzyskać blisko 13 kilogramów gotowego do sprzedaży narkotyku.

 5. Zatrzymany samochodowy włamywacz

  Zduńskowolscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który w marcu i kwietniu tego roku włamywał się do samochodów. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Tagi

kradzież z włamaniem przestępczość gospodarcza tytoń czujny po służbie kradzież rozbójnicza pobicie kradzież sklepowa uratowani przez policjantów kradzież paliwa nietrzeźwa kierująca kontrabanda uszkodzenie mienia odnaleziona zaginiona Uratowany przez policjantów prewencja wypadek kolejowy oszustwo uszkodzenie ciała zniszczenie mienia rozbój zgon nieletni uratowana przez policjantów wypadek śmiertelny wrd usiłowanie zabójstwa narkotyki wypadek drogowy kolizja papierosy kradzież z włamaniem do pojazdu poszukiwania utonięcie kradzież z włamaniem łapówka dopalacze kradzieże plantacja konopi indyjskich znaki towarowe środki odurzające nietrzeźwy kierujący ruch drogowy kradzież pojazdu kradzież obywatelskie ujęcie poszukiwany marihuana zabójstwo zaginiony nielegalny tytoń

Linki