Policja Łódzka

Aktualności

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

24.04.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku37
Zatrzymani poszukiwani24
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący15
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach7
23.04.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku39
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący22
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach5
22.04.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku25
Zatrzymani poszukiwani4
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący12
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach4
21.04.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku28
Zatrzymani poszukiwani27
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący6
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach8
20.04.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku38
Zatrzymani poszukiwani12
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący21
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach7

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Odzyskali auto warte 400 tysięcy złotych

  Skoordynowane działania policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pozwoliły na bardzo szybkie odzyskanie skradzionego w Starowej Górze pojazdu wartego 400 tysięcy złotych.

 2. Pijany, bez uprawnień i z marihuaną w kieszeni przyjechał na komendę

  Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu zgierskiego, który wjechał na teren komendy pomimo znaku „zakaz wjazdu”. Jak się okazało mężczyzna był pijany, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a przy sobie miał gram marihuany.

 3. III edycja szkolenia połączonego z doskonaleniem zawodowym policjantów pełniących służbę w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych

  Od 12 do 14 kwietnia 2017 roku w Ośrodku Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu odbyła się trzecia edycja szkolenia połączonego z doskonaleniem zawodowym lokalnym policjantów z 20 jednostek podległych KWP w Łodzi, pełniących służbę w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych lub doprowadzonych w celu wytrzeźwienia.

 4. Czujni policjanci zapobiegli pożarowi

  Policjanci z koluszkowskiej drogówki już nie pierwszy raz wykazali się ponadprzeciętną czujnością. W swojej codziennej służbie zapobiegają drogowym tragediom i eliminują z ruchu tych, którzy przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie mogą być przyczyną jednej z nich. Tym razem jednak zapobiegli pożarowi budynku, w którym przebywały dwie osoby.

 5. Pijany przebiegł po samochodzie

  Łódzcy policjanci zatrzymali 22-latka, który wracając z imprezy przebiegł po zaparkowanym przy ulicy mitsubishi. Straty spowodowane jego chuligańskim wybrykiem oszacowano na około tysiąc złotych.

Tagi

kradzież sklepowa dopalacze nietrzeźwy kierujący kradzież z włamaniem do pojazdu Uratowany przez policjantów kradzież pojazdu kradzież rozbójnicza plantacja konopi indyjskich rozbój uszkodzenie mienia ruch drogowy zabójstwo kradzież z włamaniem kontrabanda kradzież paliwa wypadek drogowy nieletni uratowana przez policjantów narkotyki fałszywy alarm kradzieże paserstwo papierosy pobicie środki odurzające nietrzeźwa kierująca wypadek śmiertelny oszustwo utonięcie poszukiwania wypadek kolejowy groźby karalne podrobione znaki towarowe prewencja kradzież zniszczenie mienia zgon uszkodzenie ciała obywatelskie ujęcie czujny po służbie poszukiwany nielegalny tytoń łapówka kradzież z włamaniem marihuana tytoń znaki towarowe zaginiony kradzież roweru przestępczość gospodarcza

Linki