Informacje

Piłkarska reprezentacja Komedy Wojewódzkiej Policji Łódź na podium halowych Mistrzostw Polski

Piłkarska reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zajęła III miejsce w XVI Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Piłce Halowej. Turniej odbył się w Mielnie. Nasi reprezentanci utrzymali trzecią pozycję, którą zdobyli także w ubiegłym roku. Gratulujemy!!!

27 listopada 2019 r. oficjalnego otwarcia XVI Halowych Mistrzostw Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Piłce Nożnej „Mielno 2019” w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinspektora Jacka Cegieły dokonał Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie nadkomisarz Marcin Pilarczyk. Zawody zakończyły się 29 listopada. Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji  w Łodzi licząca 12 zawodników stanęła na trzecim miejscu podium, tym samym zachowując lokatę zdobytą również w ubiegłym roku. Nasi zawodnicy w fazie grupowej pokonali wszystkich rywali. W ćwierćfinale spotkali się z drużyną gospodarzy turnieju. Pokonali reprezentację Komendy Wojewdzkiej Policji  Szczecin 2:1. W półfinale zmierzyli się ze zwycięzcą całego turnieju czyli reprezentacją Straży Pożarnej. W starciu ulegli przeciwnikom 4:1. O trzecie miejsce stanęli do rywalizacji z reprezentacją KWP Kielce. Nasi policjnci pokonali rywali w rzutach karnych 3:1 a samo spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Każdy mecz trwał 20 minut i rozgrywany był bez przerw. Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!!!