Pijany taksówkarz - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany taksówkarz

Kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów grożą 63-letniemu kierowcy taksówki, który kierował VW golfem znajdując się w stanie nietrzeźwości.

 

20 listopada 2016r tuż około godziny 17:30 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym zaistniałym na ul. Rokicińskiej przy ul. Gwarnej . Funkcjonariusze ustalili, że będący w stanie nietrzeźwości kierujący VW Golfem , nie dostosował prędkości do warunków w jakich ruch się odbywał zjechał na przeciwległy pas  i doprowadził do zderzenia z mercedesem, którego kierującym był 33 letni mężczyzna. Funkcjonariusze ustalili również że 63 latek jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.Ma do odbycia karę aresztu za niezapłaconą grzywnę.  Badanie wykazało w jego organizmie 1,7 promila alkoholu. Został zatrzymany. 

 

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, taksówkarz został ukarany 500zł mandatem karnym . Wkrótce usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

  • rozbite auto1
  • rozbite auto2