AKTUALNOŚCI

Policjanci na Powiatowych Targach Edukacyjnych

W środę, 2 marca 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łasku odbyły się Piąte Powiatowe Targi Edukacyjne. Targi dały możliwość w jednym miejscu i czasie zapoznania się z ofertą szkół średnich, spotkania się z przedstawicielami służb mundurowych i zaczerpnięcia bezpośredniej informacji dotyczącej rekrutacji. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łasku aktywnie włączyli się w to przedsięwzięcie dzieląc się wiedzą i doświadczeniami oraz zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji.

Podczas targów swoje oferty edukacyjne zaprezentowały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu Powiatu Łaskiego. Nie zabrakło również innych wystawców, z których najliczniejszą grupą były służby mundurowe. Zainteresowani mogli zapoznać się z umundurowaniem i wyposażeniem policjantów oraz wysłuchać jak wygląda codzienna służba w Policji. Wizytujący mieli możliwość zadawania pytań i konsultowania się z policjantami.
Przed uczniami III klas gimnazjum jedna z ważniejszych decyzji w ich życiu – wybór dalszej ścieżki edukacyjnej. Uzyskanie pełnej informacji o ofercie edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych  z terenu Powiatu Łaskiego, zapewne ułatwi gimnazjalistom dokonanie najlepszego wyboru.
 

Powrót na górę strony