AKTUALNOŚCI

„Bezpieczne wakacje” Festyn w Arturówku

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łodzi 17 lipca br. zaprosili mieszkańców Łodzi do wspólnej zabawy połączonej z przypomnieniem zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas wypoczynku nad wodą.

W działaniach profilaktycznych wspierali nas  Ratownicy z Fundacji Wodna Służba Ratownicza,  żołnierze zWojskowego Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi, Pielęgniarki i Położne z  Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych  w  Łodzi, pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwaw Łodzi i funkcjonariusze Animal Patrol ze Straży Miejskiejw Łodzi, którzy w utworzonych stanowiskach dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

         Wielkie wrażenie na widzach zrobił pokaz w wykonaniu ratowników z Fundacji Wodnej Służby Ratowniczej  z Wrocławia poparty szkoleniem z zasad bezpiecznego wydobywania z wody osób tonących i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

         Z nadzieją, iż wiedza zdobyta podczas pikniku procentować będzie świadomymi i bezpiecznymi zachowaniami na kąpieliskach serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i dobrą zabawę.

 

Powrót na górę strony