AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na konferencję on-line -"Szkoły i placówki oświatowe w obliczu wybranych sytuacji kryzysowych. Wyzwania i zadania”

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu zapraszają na konferencję nt.„ SZKOŁY I PLACÓWKI OŚWIATOWE W OBLICZU WYBRANYCH SYTUACJI KRYZYSOWYCH. WYZWANIA I ZADANIA”.

Wydarzenie odbywać się będzie 5 listopada 2020 r. w godz. 11.00-15.00 w formule zdalnej na platformie CISCO WEBEX.

Podczas konferencji eksperci zaprezentują możliwe warianty działania w sytuacji różnych zdarzeń kryzysowych w jednostkach oświatowych i możliwe konsekwencje dla instytucji, współpracę ze służbami: straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja, budowanie strategii antykryzysowej na terenie szkoły i placówki oświatowej oraz sposób komunikacji z mediami w sytuacji kryzysowej. Konferencja szkoleniowa kierowana jest do dyrektorów jednostek oświatowych, nauczycieli i organów prowadzących z terenu województwa łódzkiego.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego, Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi  oraz Kuratora Oświaty w Łodzi.

Formularz rejestracyjny jest dostępny jest na stronie https://bit.ly/2HAa82u

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony