Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wybieramy najpopularniejszego dzielnicowego - PLEBISCYT

Wybieramy Dzielnicowego Roku Dzisiaj 9 czerwca 2017 roku rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Dziennik Łódzki współorganizuje go wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi. W naszym województwie pracuje blisko 500 dzielnicowych. Na razie do plebiscytu zgłosiło się 28 kandydatów. Każda z komend powiatowych i miejskich ma przynajmniej jednego reprezentanta.Zachęcamy do glosowania !


Kandydatury swoich dzielnicowych można wysyłać do nas pocztą elektroniczną na: joanna.stepnik@polskapress.pl lub j.kosmatka@dzienniklodzki.pl. Każda kandydatura musi zawierać niezbędne dane: imię i nazwisko, jednostkę w której pracuje dzielnicowy oraz jego zdjęcie. Każdą z kandydatur oczywiście zweryfikujemy, gdyż chcemy by w plebiscycie wybierany był najlepszy z najlepszych. Na Wasze zgłoszenia czekamy jeszcze do 23 czerwca. Im szybciej kandydat trafi do naszego systemu głosowania, tym ma większe szanse w walce o tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego województwa Łódzkiego 2017”. Głosowanie zakończymy wieczorem 30 czerwca (punktualnie o godz. 21.59.59). Kandydaci, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca w plebiscycie, oprócz tytułów „najpopularniejszych dzielnicowych” otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wśród nich są między innymi weekendowe pobyty wypoczynkowe dla nich i osób towarzyszących. Natomiast pierwsza dziesiątka zostanie uhonorowana też pamiątkowymi dyplomami, które policjanci odbiorą uroczyście na wojewódzkich obchodach Święta Policji, które w tym roku odbędą się 14 lipca w Tomaszowie Mazowieckim.

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/akcje/dzielnicowy-roku-2017/a/plebiscyt-dzielnicowy-roku-2017-wybieramy-dzielnicowego-plebiscyt,12163202/
http://www.dzienniklodzki.pl/akcje/dzielnicowy-roku-2017/

 

 

POLECAMY !

http://lodzka.policja.gov.pl/ld/wolnytekst/10166,Dzielnicowy-blizej-nas.html

 

Powrót na górę strony