Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policja wyjaśnia, kto wjechał w kapliczkę

Bełchatowscy policjanci wyjaśniają kto kierował audi, które wjechało w przydrożną kapliczkę w miejscowości Rasy w gminie Drużbice. W tej sprawie zatrzymano kobietę i mężczyznę.

25 października 2017 roku dyżurny bełchatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Rasy kierujący audi wjechał w przydrożną kapliczkę. Na miejscu funkcjonariusze zastali 24-letnią bełchatowiankę oraz jej 25-letniego kolegę. Od obojga wyczuwalna była woń alkoholu, co potwierdziło badanie alkomatem. Kobieta miała ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu, a mężczyzna niewiele mniej. Żadne z nich nie odniosło obrażeń. Z uwagi na niespójne tłumaczenie, młodzi bełchatowianie zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają, które z nich kierowało po pijaku i uszkodziło przydrożną kapliczkę.
Bełchatowscy policjanci apelują do wszystkich kierowców, aby wybierali się w podróż trzeźwi i wypoczęci. Przed nami Święto Zmarłych, z którym wiąże się zwiększenie natężenia ruchu, ale także kontroli drogowych. Bądźmy odpowiedzialni. Wsiadając za kierownicę, bierzemy odpowiedzialność nie tylko za siebie i pasażerów, ale wszystkich innych użytkowników dróg. To od nas zależy  bezpieczeństwo innych!  
 

Powrót na górę strony