Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awantura domowa zakończyła się zarzutami narkotykowymi

Policjanci podczas interwencji domowej ujawnili na strychu budynku mini uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczono susz i rośliny. 30-letni „plantator” trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

5 lutego 2018 roku przed godziną 13.00 policjanci interweniowali w jednym z domów na terenie gminy Czerniewice.  Doszło tam do awantury pomiędzy lokatorami. W trakcie wykonywanych na miejscu czynności funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że na strychu budynku może być zorganizowana plantacja konopi indyjskich. Mężczyzna  początkowo upierał się , że nie ma klucza do tej części domu bo zgubił. Na miejsce  dotarli  funkcjonariusze wydziału kryminalnego  tomaszowskiej komendy. Na strychu policjanci ujawnili szafę materiałową zapinaną na suwak  wewnątrz , której rosło 5 krzaków konopi indyjskich  o wysokości około 90 cm. Dogrzewane były lampami i dodatkowo nawilżane.  Dodatkowo zabezpieczono podczas przeszukania ponad 92 gramy gotowego suszu marihuany.

30-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

  • Policjantka kuca na korytarzy, obok rośliny konopi indyjskiej w worku.
  • Policjantka kuca na korytarzy, obok rośliny konopi indyjskiej w worku.
Powrót na górę strony