Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy zarzuty dla 22-latka

Policjanci zatrzymali 22-latka , który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, posiadał w aucie narkotyki a chcąc uniknąć kontroli potrącił policjantów.

 

20 kwietnia 2018 roku około godziny 1.00 policyjni wywiadowcy zauważyli na ulicy Włókienniczej w Łodzi  fiata cc, który jechał z dużą prędkością w kierunku ulicy Wschodniej. Obserwowane auto nagle skręciło w bramę jednej z posesji , wyjechał przez podwórko na ulice a następnie klucząc dotarł do posesji przy Kilińskiego.  Patrol zaparkował radiowóz przed bramą i  wszedł na dziedziniec.  Na kocu podwórka stało cc na skierniewickich tablicach rejestracyjnych. Kierujący otworzył drzwi i zaczął wysiadać.  Kiedy po chwili zorientował się , że podchodzą do niego policjanci , którzy zamierzali uniemożliwić mu dalszą jazdę gwałtownie cofając  zawadził ich drzwiami. Po kilku metrach z impetem uderzył w kamienicę. Próbował pieszej ucieczki ale szybko został obezwładniony.  Okazał się nim 22-letni mieszkaniec tej posesji. Nigdy nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Czuć było od niego wyraźną woń alkoholu. Podczas przeszukania auta policjanci znaleźli narkotyk o wadze ponad 27 gramów. Kierujący miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.  Trzeźwiał w policyjnym areszcie.

Następnego dnia usłyszał trzy zarzuty: prowadzenia w stanie nietrzeźwości, posiadania narkotyków oraz naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących policjantów.

Powrót na górę strony