Tragiczny wypadek w Jakubowie - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Jakubowie

Skierniewiccy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Jakubów gmina Kowiesy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący suzuki vitara na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z nissanem pulsar. Pomimo podjętej reanimacji kierowca suzuki poniósł śmierć.

 

Zgłoszenie o wypadku na trasie Huta Zawadzka – Biała Rawska w powiecie skierniewickim, dyżurny policji odebrał 30 kwietnia 2018 r. około godziny 7:55. Na miejsce skierowani zostali policjanci ruchu drogowego.  Czynności funkcjonariuszy nadzorował prokurator.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 52-letni kierowca suzuki vitara ,mieszkaniec powiatu rawskiego ,jechał w kierunku drogi ekspresowej S-8 od strony miejscowości Biała Rawska i na łuku drogi zjechał częściowo na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z nissanem pulsar, którym kierował 69-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego. Zarówno w suzuki jak i w nissanie wraz z kierowcą podróżowała jedna osoba. W wyniku tego wypadku kierujący suzuki pomimo podjętej reanimacji zmarł. Kierowca nissana z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obecni na miejscu policjanci i strażacy kierowali ruchem.

  • służby na miejscu wypadku