Poszukiwani wpadli, bo przechodzili w miejscu niedozwolonym - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani wpadli, bo przechodzili w miejscu niedozwolonym

22 listopada 2018 roku w ręce bełchatowskich stróżów prawa wpadło dwóch poszukiwanych. Policjanci interweniowali wobec nich, ponieważ przechodzili przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Po wylegitymowaniu okazało się, że 34-latek jest poszukiwany do odbycia kary, z kolei 46-latek do ustalenia miejsca pobytu.

Do pierwszego zatrzymania doszło o godz. 9.30 na ul. Wojska Polskiego w Bełchatowie. Policjanci drogówki podjęli interwencję wobec pieszego, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że 34-latek jest poszukiwany do odbycia kary. Mężczyzna został przewieziony do komendy celem wykonania z nim dalszych czynności. Jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu.

Drugi poszukiwany wpadł na ul. Pabianickiej około godz. 16.30. Podczas legitymowania okazało się, że 46 - letni mężczyzna jest poszukiwany przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. 46-latek również przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, za co został ukarany mandatem.