Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

UROCZYSTA INAUGURACJA VI ŁÓDZKICH SENIORALIÓW tuż tuż

W najbliższą niedzielę, 12 maja 2019 roku w godzinach od 14.00 do 19.00 , w Pasażu Schillera gdzie odbędzie się inauguracja Senioraliów , spotkają się także z Państwem łódzcy policjanci. Chętnie porozmawiamy o bezpieczeństwie i o tym jak unikać różnych zagrożeń. W tym roku Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Fundacją dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz ponad 100 partnerami przygotował 500 wydarzeń, które odbywać się będą na terenie całego miasta w dniach 12-24 maja.

W trosce o bezpieczeństwo seniorów funkcjonariusze Komendy Miejskiej i Wojewódzkiej Policji w Łodzi wezmą udział w inauguracji "Senioraliów" podejmując działania edukacyjne skierowane właśnie do tej grupy łodzian. Funkcjonariusze zwrócą szczegolną uwagę na na zagrożenia i sposób działania sprawców kradzieży i oszustw a także będą mówić  o bezpieczeństwie osób starszych na drodze. Przypomną ,iż jak kamizelki i elementy odblaskowe  poprawiają widoczność. Grupą szczególnie narażoną na udział wypadkach drogowych są piesi w podeszłym wieku . Komenda Miejska Policji w Łodzi zaprasza także do swojej siedziby przy ulicy Sienkiewicza 28/30 w dniach 13 maja ( godzina 10.00-12.00) oraz 21 maja (14.00 -16.00). Szczegóły w zaproszeniu /załącznik/ .

Informacje o „VI Łódzkich Senioraliach”, informator z harmonogramem wydarzeń w wersji elektronicznej do pobrania oraz wykaz punktów odbioru informatorów w wersji papierowej znajdą Państwo pod adresem  - wejdź tutaj 

 

 

 

  • plakat senioraliów.
  • zaproszenie na przedsięwzięcia policji w ramach senioraliów.
  • Policjanci przy radiowozie, ludzie idą.
Powrót na górę strony