Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zostań Super Zakrętakiem - wyzwanie podjęte !

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi współpracując z Zarządem Wojewódzkim NSZZP w Łodzi włączyła się w akcję charytatywną na rzecz wsparcia Stowarzyszenia "Łódzkie Hospicjum dla Dzieci - Łupkowa", które zajmuje się opieką nad nieuleczalnie chorymi dziećmi i dorosłymi wymagającymi stałego nadzoru i pielęgnacji. Akcja pod hasłem "Zostań Super Zakrętakiem" polega na zbieraniu plastikowych nakrętek, zatyczek, opakowań po zabawkach z jajek-niespodzianek, łyżeczek i różnych plastikowych miarek np. do mleka, syropu itp. Naszym celem jest zebranie do wojewódzkich obchodów Święta Policji, zaplanowanych pod koniec lipca ,100 kg tego surowca. Pierwsze pojemniki pojawiły się już w komendach i komisariatach. Dołącz do akcji!

25 maja 2019 roku podczas imprezy Mundurowego Dnia Dziecka , przy wejściu na teren Oddziału Prewencji Policji będzie stał specjalny pojemnik na plastikowe nakrętki (zatyczki, opakowania po zabawkach jajko niespodzianka, łyżeczki i miarki np. do mleka i inne plastikowe elementy oznaczone  dużymi literami PP PE HDPE LDPD), które przekażemy w ramach akcji Zostań Super Zakrętakiem ! Zapraszamy na imprezę z okazji Dnia Dziecka i zachęcamy do włączenia się w akcję na rzecz pomocy chorym dzieciom.  Razem możemy zdziałać więcej !

Wyzwanie zebrania 100 kg zakrętek na 100 rocznicę powstania Policji  Państwowej ruszyło !

 

POLECAMY:

http://hospicjumdladzieci.org/index.php/pl/moesz-pomoc/zakretaki

  • plakat akcji na którym jest superbohater i zakrętki plastikowe oraz hasło dołacz do nas, wrzuć zakrętki i zostań super zakrętakiem
Powrót na górę strony