Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny udany start dzielnicowego z Błaszek. Gratulujemy!

Po raz 39 biegacze zmierzyli się z dziesięciokilometrową trasą Międzynarodowego Biegu Ptolemeusza. Już kolejny raz w tych zawodach brali udział funkcjonariusze Policji, którzy rywalizowali o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Wśród zawodników nie zabrakło przedstawiciela sieradzkich policjantów.

Międzynarodowy bieg "Ptolemeusza" odbywa się corocznie, począwszy od 1981r.  7 pażdziernika 2019r. na starcie stanęło około 1000 zawodników i zawodniczek, którzy mieli do pokonania 10 kilometrową trasę. Wśród startujących nie zabrakło policjantów, w tym naszego dzielnicowego z Komisaratu Policji w Błaszkach, który pomimo zmęczenia ciężkim sezonem sportowym zajął miejsce na "pudle". W nagrodę oprócz własnej satysfakcji z dobrej lokaty, otrzymał również pamiątkowy puchar i medal.

Ostateczna klasyfikacja na podium wyglądała następująco:

Kobiety:

1. Kinga Gierak z KPP w Kępnie 0:43:48

2. Irena Nowak-Maślak z KMP w Kaliszu 0:51:24

3. Edyta Marciniak z KMP w Kaliszu 0:52:08

 Mężczyźni:

1. Aron Przybył z KWP w Poznaniu 0:35:50

2. Wiktor Janiszewski z KPP Trzebnica 0:38:33

3. Bohdan Tułacz z KPP w Sieradzu 0:39:07

Puchary i nagrody dla najlepszych funkcjonariuszy w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu wręczył zawodnikom Pierwszy Zastępca Komendant Miejskiego Policji w Kaliszu mł. insp. Tadeusz Królikowski oraz Pani Damiana Łada z Wielkopolskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA.

 

Powrót na górę strony