Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Agresywny pseudokibic w rękach policjantów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Opoczyńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała. 29 latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Iskrą zapalną całego zajścia były emblematy dwóch różnych klubów piłkarskich jakie w dniu zdarzenia obaj mężczyźni mieli na koszulkach.

Do eskalacji agresji pomiędzy mężczyznami doszło 3 stycznia 2020 roku  przed jednym ze sklepów w Drzewicy. Przypadkowe spotkanie dwóch mężczyzn, kibiców rywalizujących  na co dzień ze sobą drużyn piłkarskich, doprowadziło do poważnych obrażeń ciała 38 latka. jak ustalili policjnaci, pomiędzy mężczyznami wywiązała się zupełnie niepotrzebna dyskusja  na temat   drużyn piłkarskich jakim kibicują. Od słowa do słowa  agresja  narastała. Niestety na przepychankach słownych się nie skończyło. 29 latek  nie  opanował swojej złości i dotkliwie pobił 38 latka powodując u niego poważne obrażenia głowy. Policjanci  po otrzymaniu  zgłoszenia skrupulatnie zbierali dowody  w sprawie. Mozolna  praca  kryminalnych przyniosła  pożądane efekty. Policjanci zatrzymali 29 letniego agresora.  

 Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia ciała 38 latka.  Za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie. 

 

asp. szt. Barbara Stępień

Powrót na górę strony