Łowiccy kryminalni zabezpieczyli prawie 140 gramów marihuany - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Łowiccy kryminalni zabezpieczyli prawie 140 gramów marihuany

Łowiccy kryminalni zabezpieczyli prawie 140 gramów narkotyków. Zatrzymanych zostało w tej sprawie również dwóch mężczyzn. Grozi im teraz kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego łowickiej komendy prowadząc działania mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej na terenie gminy Nieborów i Łyszkowice wytypowali dwóch mężczyzn mogących posiadać środki odurzające. 12 lutego 2020 roku  podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli łącznie prawie 139 gramów marihuany  oraz niewielką ilość amfetaminy. Obaj 26-latkowie zostali już przesłuchani. Usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

To kolejne efekty pracy na rzecz przeciwdziałania narkomanii.

Pod koniec stycznia 2020 roku łowiccy policjanci zatrzymali 25-letniego dilera narkotykowego i zabezpieczyli prawie kilogram różnego rodzaju narkotyków . Mężczyzna trafił już za kratki.

http://www.lowicz.policja.gov.pl/?serwis=elc&dzial=informacje&id=45027

Szef łowickiej Policji zapowiadał kontynuowanie walki z przestęczością narkotykową i często stróże prawa zatrzymują na terenie powiatu łowickiego osoby z mniejszymi ilościami substancji zabronionych.

12 lutego 2020 roku policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 41-latka z powiatu łowickiego, który posiadał przy sobie ponad gram amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany po godzinie 2-giej na ulicy Stanisławskiego w Łowiczu. Do kolejnego zatrzymania doszło także 3 lutego około godziny 23-ciej na Starym Rynku w Łowiczu. 26-letni łowiczanin posiadał niewielką ilość amfetaminy, zaś 1 lutego po godzinie 5-tej w Polesiu 23-latka z Sieradza posiadała niewielką ilość marihuany. Wszyscy usłyszeli również zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

  • policjanci zabezpieczyli narkotyki
  • policjanci zabezpieczyli narkotyki
  • policjanci zabezpieczyli narkotyki
  • policjanci zabezpieczyli narkotyki
  • policjanci zabezpieczyli narkotyki