Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwa śmiertelne wypadki - policja apeluje o ostrożność

Wakacje sprzyjają podróżom. Policjanci apelują o więcej ostrożności, mniej rutyny, planowanie wyjazdów, a w przypadku dłuższych tras także wyznaczanie przerw na wypoczynek. za kierownicę wsiadajmy zawsze trzeźwi.

Śmierć motocyklisty w wypadku. Łowiccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 21 lipca 2016 roku około godziny 13.30 na ul. Ogrodowej w miejscowości Kiernozia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem kawasaki 34-letni mieszkaniec powiatu łowickiego z nieustalonych przyczyn na skrzyżowaniu zjechał z drogi uderzając w ogrodzenie. Niestety, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pod nadzorem prokuratora, ustalają świadków zdarzenia. Śledztwo mające na celu ustalenie przyczyn wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu. 

TIR uderzył w tył uszkodzonej ciężarówki, jedna osoba nie żyje. 21 lipca 2016r o godzinie 18:35 na trasie S-8 na 109 km w kierunku Warszawy na terenie gminy Wieruszów ciężarówka man najechała na tył stojącego na poboczu ciężarowego iveco. Samochód iveco  ukraińskiego przewoźnika uległ awarii i kierowca tego pojazdu, 54-letni obywatel Ukrainy wymieniał koło. Z nieustalonej dotąd przyczyny z pełnym impetem w tył naczepy tego pojazdu uderzył man należący do polskiego przewoźnika a kierowany przez 40-letniego obywatela Ukrainy. W wyniku zderzenia kierowca iveco znajdujący się przy samochodzie poniósł śmierć na miejscu. Kierowcy mana nic się nie stało, był trzeźwy. Pod nadzorem prokuratora policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Samochód, który uległ awarii był prawidłowo oznakowany. Pas w kierunku Warszawy przez kilka godzin był zablokowany, podróżujących kierowano objazdem. 

Powrót na górę strony