Poszukiwania zakończone sukcesem - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania zakończone sukcesem

Noc z 3/4 marca była bardzo pracowita dla policjantów z VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi, zajmujących się poszukiwaniami. Działania, które podjęli, zaowocowały odnalezieniem 4 osób. Jedna z nich uciekła ze szpitala, natomiast trzy kolejne były poszukiwane do osadzenia w zakładzie karnym.

3 marca 2020 roku, w godzinach wieczornych, prosto z Izby Wytrzeźwień do szpitala trafił 39-latek , który skarżył się na ból brzucha. Po wstępnym badaniu okazało się, że mężczyzna może mieć zapalenie trzustki. Pijany, postanowił opuścić placówkę medyczną, nie informując o tym pracowników szpitala. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast podjęli poszukiwania ze względu na zagrożenie życia i zdrowia 39-latka. Do akcji poszukiwawczej dołączyły również inne patrole, które przeszukały okoliczny teren. Dyżurny miasta, powiadomiony o zaistniałej sytuacji, wysłał komunikat do wszystkich obecnych patroli o zaginionym mężczyźnie, podając jednocześnie jego rysopis. Okazało się, że mężczyzna mieszka w małej miejscowości za Łodzią. W związku z tym łódzcy funkcjonariusze poprosili tamtejszy Komisariat Policji o pomoc w odnalezieniu 39-latka. Po przybyciu policjantów do miejsca zamieszkania poszukiwanego, okazało się, że pijany zasnął w swoim łóżku....

Kolejnym sukcesem policjantów z VI Komisariatu Policji, było odnalezienie 31-letniego mężczyzny poszukiwanego listem gończym za kradzież z włamaniem. Natomiast 62-latek, który ma na swoim koncie oszustwo, spędzi najbliższe dni w zakładzie karnym. Za kratki trafi również 37-letni mężczyzna, który ukrywał się u kolegi i dostał zarzut uszkodzenia ciała.

  • Na obrazku widzimy gwiazdę policyjną , na której umieszczony jest napis Policja , oraz numer telefonu alarmowego 112