Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w Tuszynie

Policjanci z komisariatu w Tuszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 6 kwietnia 2020 roku około godziny 18:00 w Tuszynie. Mimo podjętej na miejscu akcji reanimacyjnej pasażerka renault clio poniosła śmierć na miejscu. Pozostałe osoby przetransportowano z obrażeniami do szpitali w Łodzi i Piotrkowie Tryb. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i zdrowy rozsądek.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący samochodem renault clio, 67-letni łodzianin wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w Tuszynie na skrzyżowaniu ul. Zwierzyńskiego z ul. Jagiełły nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo oplowi astrze, którym kierował 31 letni mieszkaniec powiatu łódzkiego wschodniego. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniosła 69-letnia pasażerka clio. Kierowca clio wraz z drugim pasażerem zostali przetransportowani do szpitali w Łodzi i Piotrkowie Tryb. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają tuszyńscy policjanci.

Policjanci apelują !

Pomimo dobrych warunków panujących na drogach  województwa nadal dochodzi do różnego rodzaju zdarzeń drogowych. Pamiętajmy jednak, że sprzyjająca jak na tę porę roku aura pogodowa nie zwalnia uczestników ruchu drogowego z myślenia, przestrzegania obowiązujących przepisów a także zdrowego rozsądku. Będąc uczestnikiem ruchu drogowego, stosujmy zasadę ograniczonego zaufania i dokładnie obserwujmy co dzieje się na drodze.

 

  • miejsce wypadku, dwa pojazdy i dwóch policjantów podczas oględzin
Powrót na górę strony