Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chcesz zostać policjantem? Wahasz się, którą szkołę średnią wybrać? Ruszamy z prezentacją tych z klasami policyjnymi.

W lutym 2020 roku ruszyliśmy z naszym doborowym Facebookiem . Dziękujemy za to, że codziennie jesteście z nami w kontakcie. Na #ZostańŁódzkimPolicjantem uzyskujecie wszystkie możliwe informacje o doborze do służby w Policji. Niemalże każdego dnia otrzymujemy od WAS pytania, na które zawsze chętnie i sprawnie odpowiadamy . Pandemia trochę popsuła nasze plany ☹ ale zawsze jesteśmy dla zainteresowanych on-line za pośrednictwem messengera czy podczas czata.Wejdź na nasz profil, zobacz, przeczytaj i zostań jednym z nas. Od 15 czerwca do 10 lipca 2020r. absolwenci szkół podstawowych będą rejestrować się i aplikować do szkół ponadpodstawowych. Dlatego przybliżymy Wam klasy mundurowe - policyjne w województwie łódzkim.

Na profilu FB #ZostańŁódzkimPolicjantem oprócz kompendium wiedzy kandydata do służby w Policji możecie znaleźć prezentacje poszczególnych pionów i służb w Policji, obejrzeć relacje z najważniejszych wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy takich jak „Być kobietą w…policji”, które odbyło się 21 lutego 2020 r. w łódzkiej Manufakturze czy treningów i spotkań w ramach naszego projektu Plan Gliniarz.

Na terenie OPP w Łodzi odbyliśmy wiele spotkań z uczniami szkół. Młodzież miała szansę zmierzyć się z testem sprawności fizycznej pod okiem instruktora oraz spróbować rozwiązać test wiedzy a także orozmawiać z policjantami o ich codziennej służbie. Przed stanem epidemii odwiedzaliśmy także szkoły , uczelnie, spotkać nas było można na targach pracy.

Wakacje tuż tuż, szybko miną więc może we wrześniu zechcesz rozpocząć naukę w klasie policyjnej?

Na #ZostańŁódzkimPolicjantem ruszyliśmy z nowymi prezentacjami. Przedstawiamy Wam 17 szkół średnich województwa łódzkiego, które maja klasy o profilu policyjnym/mundurowym.

Myśleliście kiedykolwiek o pracy w Policji, ale nie wiecie jeszcze czy to jest dla Was? Czy poradzilibyście sobie w formacji mundurowej? Zarys i poznanie takich możliwości dają szkoły mundurowe, a dokładniej klasy policyjne szkół średnich w województwie łódzkim.

Polecamy:

https://www.facebook.com/lodzkapolicja

  • Policjant i policjantka przy radiowozie.
  • Dwie policjantki i dwóch policjantów oraz pies na strzelnicy.
  • Screen  profilu na facebooku Zostań Łódzkim Policjantem.
Powrót na górę strony