Tragiczny wypadek w miejscowości Wygoda gm. Skomlin - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Tragiczny wypadek w miejscowości Wygoda gm. Skomlin

Policjanci z komisariatu w Białej ,pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu , wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Wygoda gm. Skomlin. W wypadku śmierć poniósł 25- letni kierowca bmw. Policjanci apelują o ostrożność na drodze i stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Do zdarzenia doszło 29 czerwca 2020 roku o godz. 8:30 na drodze powiatowej w miejscowości Wygoda gm. Skomlin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 18-letni kierujący volkswagenem golfem  w trakcie wyprzedzania volkswagena passata zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czoło z jadącym z przeciwnego kierunku bmw. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo podjętej reanimacji śmierć poniósł 25- letni kierowca bmw. Badanie alkomatem wykazało, że 18 – latek kierujący volkswagenem golfem był trzeźwy. Oprócz kierowcy golfem podróżowały 3 pasażerki. Jedna z nich 16- letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego  przewieziona została do szpitala. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności na miejscu wypadku.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

  • służby ratunkowe pracujące na miejscu wypadku drogowego
  • służby ratunkowe pracujące na miejscu wypadku drogowego
  • służby ratunkowe pracujące na miejscu wypadku drogowego