Dziś kolejne przyjęcie do służby w Policji - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Dziś kolejne przyjęcie do służby w Policji

16 września 2020r. to kolejne w tym roku przyjęcie nowych adeptów sztuki policyjnej! 36 nowych policjantów zgłosiło dziś swoją gotowość do służby w swoich jednostkach macierzystych na terenie garnizonu łódzkiego.Przed nimi nowy rozdział. Już wkrótce wypowiedzą słowa roty przysięgi podczas ślubowania i odbiorą swoje legitymacje służbowe.


Służba w Policji to ogromny przywilej i obowiązek, zatem życzymy naszym nowym "niebieskim" kolegom i koleżankom wytrwałości, satysfakcji oraz spełnienia zawodowego.
W 2020 roku pozostały jeszcze dwa nabory: 5 listopada 2020r. oraz 30 grudnia 2020r. Przypominamy, iż przyjęcie do służby w policji to nie to samo co złożenie dokumentów. Kandydaci na wskazane terminy przyjęć muszą pozytywnie zaliczyć wszystkie etapy rekrutacji do służby i znaleźć się na liście rankingowej. Wrzesień to ostatni dzwonek, aby aplikować i ukończyć wszystkie procesy rekrutacji w roku 2020r., ponieważ proces całej rekrutacji trwa od trzech do czterech miesięcy.
Wszystkie osoby, które się wahają zachęcamy do podjęcia decyzji, aby spróbowały swoich sił i zgłosiły się jak najszybciej. Jeśli chcielibyście zostań funkcjonariuszem policji w województwie łódzkim, zapraszamy do zapoznania się z procesem rekrutacji za pośrednictwem naszej strony internetowej

http://www.lodzka.policja.gov.pl.


Obserwujcie nas także na facebooku i Instagramie @Zostań Łódzkim Policjantem oraz #zostan.lodzkim_policjantem

Dokumenty do służby można składać w dni robocze od 09:00 do 15:00 osobiście lub pocztą tradycyjną w:
Zespole Doboru i Rezerwy Kadrowej oraz Ewidencji  Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przy ul. Lutomierskiej 108/112, siedzibach komend miejskich i powiatowych Policji województwa łódzkiego.