Bezpieczna droga do przedszkola - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczna droga do przedszkola

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, pomimo sytuacji związanej z pandemią wieruszowscy policjanci podejmują wiele działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. W miniony piątek mundurowi spotkali się z przedszkolakami w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 w Wieruszowie.

Wieruszowscy policjanci cyklicznie spotykają się z dziećmi i młodzieżą dbając o ich bezpieczeństwo na drogach i nie tylko. W miniony piątek mundurowi z zachowaniem zasad tzw. reżimu sanitarnego spotkali się z przedszkolakami w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie.

Podczas spotkania policjanci podzielili się z milusińskimi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa na drogach, w miejscach publicznych, miejscu zamieszkania. Mundurowi apelowali również o ostrożność podczas ewentualnych kontaktów z osobami nieznajomymi. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w spotkaniu, w trakcie którego nie zabrakło prezentacji niektórych elementów policyjnego wyposażenia a także pytań i własnych spostrzeżeń na temat bezpieczeństwa ze strony najmłodszych. Na zakończenie uczestnicy spotkania otrzymali kolorowanki o tematyce bezpiecznych zachowań oraz zaprezentowały piękny utwór muzyczny w kontekście bezpieczeństwa na drogach.

asp. sztab. Damian Pawlak

  • Umundurowany policjant podczas spotkania z dziećmi.
  • Umundurowany policjant podczas spotkania z dziećmi.
  • Umundurowany policjant podczas spotkania z dziećmi