Tragiczny wypadek w Rudzie - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Tragiczny wypadek w Rudzie

Wieluńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Ruda. Zginał 69- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.

Do zdarzenia doszło 20 listopada 2020 roku około godz. 5:20 w Rudzie na ul. Rudzkiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący nissanem micra 69- latek na prostym odcinku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z jezdni na prawą stronę gdzie uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. W wyniku uderzenia auto przemieściło się ponownie na jezdnię gdzie doszło do zderzenia z nadjeżdżającym fordem focusem, którym kierował 44- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.  69- letni kierujący nissanem na skutek poniesionych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji poniósł śmierć. Policjanci pod nadzorem prokuratury badają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


 

  • policjant wykonujący czynności na miejscu zdarzenia drogowego. Na jezdni widoczny uszkodzone pojazdy które uczestniczyły w zdarzeniu. W tle widać straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.