Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego włamywacza

Kutnowscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 21-latka poszukiwanego do odbycia kary. Mężczyzna ma na sumieniu kilka przestępstw przeciwko mieniu. Usłyszał łącznie 6 zarzutów. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Kutnowscy kryminalni 11 marca 2021 roku zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 21-letni mieszkaniec gminy Krośniewice poszukiwany był do odbycia kary roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Jak ustalili policjanci, podejrzany ma na swoim koncie, co najmniej sześć przestępstw przeciwko mieniu. Usłyszał już zarzuty. W marcu 2020 roku podejrzany włamał się do kontenera w Żychlinie, skąd ukradł elektronarzędzia oraz do biura rachunkowego, skąd zabrał sprzęt elektroniczny. Jeszcze w tym samym miesiącu 21-latek dokonał również kradzieży sklepowej 144 jajek kinder-niespodzianek w jednym z żychlińskich sklepów, powodując straty ponad 500 złotych. Z kolei w kwietniu 2020 roku również w Żychlinie kilkukrotnie włamał się do piwnic, skąd ukradł kilka rowerów. Ponadto 21-latek podejrzany jest również o dokonanie w grudniu 2019 roku kradzieży z włamaniem do garażu w Krośniewicach, skąd ukradł rowery. Część skradzionego mienia policjanci odzyskali i zwrócili pokrzywdzonym. Teraz sprawca odpowie za wszystkie swoje przewinienia przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

  • Policjant umundurowany prowadzi na klatce schodowej zatrzymanego. Zatrzymany ma założone kajdanki na ręce trzymane z tyłu.
Powrót na górę strony